BÜYÜ İÇİN GEREKLİ BİLGİLER

Asa Hakkında Bilgi

 

 

Cadı-Büyücü Asası 

 

 

 

Başlıca cadılık-büyücülük malzemesi. Her cadının-büyücünün farklı bir asası vardır. Genellikle 22 cm.ve 40 cm.arasında olur.

 


Asalarda kullanılan malezemeler:
Asaların yapımında Tek Boynuzlu At Kılları, Anka Telekleri, Ejderha Yüreği Telleri, Kayınağacı, Akaağac Teleği, Anka Teleği, Abanoz Kılı, Tek Boynuzlu At Kılı, Dikenli Defne kullanılır.

Asa örnekleri:
Kayınağacı ve Ejderha Yüreği Tellerinden. Yirmi üç santim. Güzel ve esnek.
Akçaağaç ve Anka Teleğinden. On sekiz santim. Vızıldar.
Abanoz ve Tek Boynuzlu At Kılından. Yirmi bir buçuk santim, esnek.
Dikenli Defne ve Anka Teleği (alışılmadık bir karışım). Yirmi sekiz santim, güzel ve kullanışlı.

  Büyü Kitapları

Bir cadız büyü kitaplarının nerden alınacağını sormuş.

 

Büyü kitapları,  Ülkemizde çoğu yerde satılmaktadır ve asla kopyaları üretilemez. Kopyaları üretilmeye çalışıldığı anda kitap kendini yokeder.

 

İşte bir kaç büyü kitabı; "Ejderha Hastalıkları", "Sihir Yapabilir miyim?",  "On Sihirli Mühür" vb

 

Süpürgeyi Tanıma ve Uçuş Dersi

 

Merhaba Sevgili Cadızlarım!

 

Uçuş Dersine hoşgeldiniz!

 

Uçmak gerçekten harika bir şeydir. İnsanlar için imkansız olabilir, ancak onlar bu diyarlardan habersizler. Siz şanslısınız :)  Evet, cadılar için uçmak günlük, sıradan bir iştir ve pek değerli değildir. Ancak sizin için çok değerli, siz uçmayı yeni öğreniyorsunuz.

 

Uçmak için bildiğiniz gibi süpürgeye ihtiyaç var. Ancak son zamanlarda çıkan uçma büyüsü ile periler gibi(kanatlar olmadan) uçabilirsiniz. Bu büyü size bir kere yapılınca siz istemediğiz takdirde, sonsuza kalıyor. Büyü, Kalıcı Sihir Binası'nda(Bu bina tüm kalıcı sihirlerin cadılara yapıldığı yerdir) yapılıyor. Tabiki "Celiz" (cadı parası) karşılığında yapılıyor. Çok yüksek bir fiyat. Bunu burda kessek iyi olacak. Derse geçelim.

 

Gerekenler: Sihirli Süpürge

 

Öncelikle süpürge yere koyulur, eliniz havadayken "Umma tolara kaddisa" denir(sihirli, sözler).

Böylece süpürge elinize gelir(elinize gelmez ise, gelene kadar tekrar deneyin.). İşte şimdi süpürgenin üstüne binmelisiniz ve süpürgeye "Uçur beni süpürgem" demelisiniz ve işte havadasınız. Gerisi kolay kısım. Sadece süpürgenin üstünde dengede durmalısınız ve iyice öğrenene kadar 3 metreden fazla yükselmemelisiniz.

 

NOT: Süpürge bizim ülkemizden "Sihirli Süpürgem", "Sihirli Süpürge ve Sihirli Süpürge" adlı dükkanlardan veya Sihirli Süpürge Merkezlerinden alınmalıdır. Aksi takdirde işe yaramazlar.


 

 

 

 

 

 

 

.

 



 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !